Warning: Parameter 2 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /interpromex.pl/templates/interpromex/html/modules.php on line 36

Warning: Parameter 3 to modChrome_artnostyle() expected to be a reference, value given in /interpromex.pl/templates/interpromex/html/modules.php on line 36

 

 

 

Szanowni Państwo

PTHU Interpromex informuje, że od 1 stycznia 2019 r. obowiązuje nowy harmonogram odbioru odpadów komunalnych :

DZIELNICA

ULICA

NR. HARM.

Małobądz

27-go Stycznia

3

Baczyńskiego

Długa

Ludowa

Małobądzka

Nadbrzeżna

Nałkowskiej

Niemcewicza

Norwida

Prusa

Reymonta

Słowiańska

Szkolna

Żeromskiego

Grodziec

Barlickiego

4

Chopina

Graniczna

Podgórna

Węgroda

Wojska Polskiego

Zagórnego

Żytnia

Przechodnia

Kwiatowa

Limanowskiego

Wiśniowa

Słowackiego

Torowa

Kempy

Kijowska

Konopnickiej

Strzyzowicka

Szybowcowa

Rodzinna

Grodziec

Hutnicza

5

Doroty

Dworska

Hutnicza-Leśniczówka

Mickiewicza

Miłosza

Osiedlowa

Osówka

Południowa

Wolności

Wróblewskiego

Grodziec

Różyckiego

6

Wojciecha Kilara

Poprzeczna

Kołłątaja

Okrzei

Asnyka

Boleradz

Janka Świderskiego

Nadgórników

Orzeszkowej

Piaskowa

Matejki

Racjonalizatorów

Willowa

Ksawera - Koszelew

Kręta

7

Nowa

Prosta

Wiejska

Zaciszna

Zielona

Os. Namiarkowa

Astrów

8

Bławatków

Jabłoniowa

Jaśminowa

Leśna

Modrzewiowa

Mostowa

Namiarkowa

Niecała

Różana

Sadowa

Stokrotek

Tulipanów

Wrzosowa

Góra Zamkowa - Brzozowica

Boya Żeleńskiego

9

Brzozowicka

Góra Zamkowa

Górna

Kamienne Schodki

Kochanowskiego

Plebańska

Podzamcze

Polna

Reja

Sierakowskiego

Spokojna

Teatralna

Tuwima

Łagisza

Drzewna

10

Grobla

Jedności

Korczaka

Krótka

Niepodległości

Odkrywkowa

Odrodzenia

Ogrodowa

Pokoju

Pustkowie

Stachowe

Gzichowska od nr 17

Łagisza

Bory

11

Dąbrowska

Energetyczna

Kolorowa

Łączna

Niepiekło

Parkowa

Podleśna

Podłosie

Produkcyjna

Radosna

Rzeczna

Rzemieślnicza

Świerkowa

Usługowa

Ksawera - Koszelew

Cynkowa

1A

Filtrowa

Kolejowa

Koszelew

Paryska

Siemońska

Staszica

Stawowa

Środkowa

Wąska

Gzichów

Akacjowa

Armii Krajowej

Bursztynowa

Czeladzka

Gzichowska od nr 3 do 9

Kantora-Mirskiego

Mieroszewskich

Orkana

Partyzantów

Piastowska

Skośna

Sobieskiego

Warpie

1-go Maja

1B

Brata Alberta

Cicha

Kamienna

Kopernika

Krakowska

Łąkowa

Orla

Podmiejska

Rutki Laskier

Promyka

Przyjaźni

Wygodzkiego

Robotnicza

Sielecka

Sienkiewicza

Słoneczna

Spółdzielcza

Wapienna

Wesoła

Wilcza

Wincentego Pola

Wolska

Wyzwolenia

Zagórska

Małobądz

Brzozowa

2B

Dębowa

Grabowa

Jesionowa

Kalinowa

Lipowa

Olszynowa

Rolnicza

Wspólna

Wyspiańskiego

Syberka

Broniewskiego

Paderewskiego

Oleksego

Mazowieckiego

Piłsudskiego od nr 47

Migowej

Retingera 64

Centrum

11-go Listopada

2A

3-go Maja

Aleja Kołłątaja

Bema

Ignacego Krasickiego

Jasna

Kazimierza Wielkiego

Kościuszki

Małachowskiego

Modrzejowska

Piłsudskiego do nr 46

Podjazie

Podwale

Potockiego

Rybna

Rybny Rynek

Sączewskiego

Zawale

Wszystkie harmonogramy